W ramach 23. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nasze grupy przedszkolne wybrały się z wizytą do Biblioteki Szkolnej. Dla wielu naszych wychowanków była to pierwsza, tak uroczysta wizyta w „domu książek”. ✨
Na miejscu przywitali nas starsi koledzy i koleżanki, którzy czytali naszym maluchom najpiękniejsze wiersze, bajki i opowiadania. 📖❤️
Od dziś każdy przedszkolak, jeżeli tylko przyjdzie z jednym z rodziców, będzie mógł wypożyczyć książeczkę.
Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków – byli wspaniałymi, skupionymi słuchaczami!
Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie Pająk – Bibliotekarce i starszym uczniom za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.📚🥰
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej wyprawy!








